طراحی و تولید انواع قطعات لاستیکی و پلیمری در متریال های مختلف

گردگیر آکاردئونی

گردگیر آکاردئونی به قطعاتی گفته می شود که معمولا جز سیلهای ثابت هستند که از جنس لاستیک،پلاستیک یا در برخی موارد با چرم یا پارچه های برزنتی تولید می شود و نوع کاربری یا محیط قرار گیری از عوامل تاثیر گذار در انتخاب متریال ست.

وظیفه گردگیر آکاردئونی جلوگیری از ورود هر نوع شی خارجی و گرد و خاک به قسمت های داخلی می باشد.

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با دارا بودن چندین مدل قالب گردگیر توانایی تولید این قطعه را در کمترین زمان را دارد.

گردگیر آکاردئونی ،گردگیر برزنتی ،گردگیر برزنتی آکاردئونی ،گردگیر برزنتی منجید دار،گردگیر آکاردئونی منجید دار گردگیر آکاردئونی ،گردگیر برزنتی ،گردگیر برزنتی آکاردئونی ،گردگیر برزنتی منجید دار،گردگیر آکاردئونی منجید دار

 

 

شاید علاقمند به خواندن مطالب زیر باشید :

 

انواع کاسه نمد ،تولید کاسه نمد ،کاسه نمد ،ضربه گیر کیمیا صنعت ،کاسه نمد NBR ، کاسه نمد پلی اورتان ، کاسه نمد سیلیکون ،کاسه نمد ضد حرارت

کاسه نمد

کاسه نمدهای تولید شده توسط صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت معمولا با یک فنر دایره ای شکل تقویت می شود،قالبا کاسه نمد ها ازترکیب فلز و الاستومر تولید می شود.

کاسه نمد

تفلون, قطعات تفلونی, قطعات لاستیکی ,ورق لاستیکی ,پکینیگ تفلون ,ورق PTFE

ضربه گیرو لرزه گیر

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با دارا بودن قالبهای متعدد این قطعه توانایی تولید انواع لرزه گیر و ضربه گیر را برای صنایع مختلف و متناسب با شرایط کارکرد را دارد.

ضربه گیرو لرزه گیر

دیافراگم

دیافراگم لاستیکی

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با در دست داشتن بیش از 260 مدل قالب دیافراگم در تیپ ها و سایزهای مختلف بخش چشمگیری از تولید این محصول را به خود اختصاص داده است.

دیافراگم لاستیکی