طراحی و تولید انواع قطعات لاستیکی و پلیمری در متریال های مختلف

گوی لاستیکی

گوی لاستیکی که ترکیبی از گلوله های سربی و لاستیک می باشد درصنایع مختلف جهت جلوگیری از ورود مشتقات به داخل لوله ها و مخازن استفاده می شود.

گوی های لاستیکی در دو نوع و با قابلیت تغییر وزن بنا به موارد استفاده قابل تولید می باشد.

برخی ازگوی های لاستیکی با مغزی فلزی جهت افزایش وزن به همراه روکش لاستیکی تولید می شود و برخی دیگر بصورت تمام لاستیک ارائه میگردد.

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت توانای تولید انواع گوی های لاستیکی را با متریالهایی از قبیل: سیلیکون بهداشتی،پلی یورتان(P.U) ومتریال(NBR)ضد روغن،(NR-SBR)ضد سایش و با وزن مورد نیاز شما را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت را دارد.

گوی لاستیکی ،گوی سییلیکون ،گوی ضد روغن ،گوی تفلون ،گوی ضد اسید ،گوی سربی ،گوی لاستیکی بهداشتی ،گوی لاستیکی فلزدار گوی لاستیکی ،گوی سییلیکون ،گوی ضد روغن ،گوی تفلون ،گوی ضد اسید ،گوی سربی ،گوی لاستیکی بهداشتی ،گوی لاستیکی فلزدار

 

 

شاید علاقمند به خواندن مطالب زیر باشید :

 

روکش غلطک ،لاستیک ریزی غلطک ،لاستیک ریزی ،غلطک صنعتی ،روکش لاستیکی ،غلطک لاستیکی چاپ

روکش غلطک

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت توانایی تولید انواع روکش غلطک با قابلیتهایی از قبیل؛کار در شرایط جوی-مقاوم در برابر سایش ،حرارت وارتعاشات مکانیکی و مقاومت در برابر انواع اسید و باز را دارد.

روکش غلطک

تفلون, قطعات تفلونی, قطعات لاستیکی ,ورق لاستیکی ,پکینیگ تفلون ,ورق PTFE

کاسه نمد

کاسه نمد نوعی درزگیر است که جهت درز بندی و جلوگیری از ورود مواد خارجی و آلودگی ها به داخل تجهیزات استفاده می شود که صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با دارا بودن تخصص و انواع قالب این قطعه حساس، توانایی تولید انواع کاسه نمد را در متریال و سایزهای مختلف را دارد.

کاسه نمد

دیافراگم

قطعات پلی یورتان

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با سالها تجربه در امر تولید، توانایی تولید و تامین انواع قطعات پلی یورتان به صورت ورق یا قطعه را درکمترین زمان و بالاترین کیفیت را دارد.

قطعات پلی یورتان