طراحی و تولید انواع قطعات لاستیکی و پلیمری در متریال های مختلف

ورق نئوپرن

ورق لاستیکی نئوپرن جزء مقاومترین و پرکاربردترین ورقهای لاستیکی موجود در بازار است که به دلیل خواص قابل توجهی از قبیل ضد اسید و باز ،ضد روغن، ضد فشار، سایش و تنش و مقاومت دمایی 40- الی 120+ درجه سانتیگراد مورد توجه و استفاده صنایع مختلف قرار گرفته است.

چسبندگی چشم گیر این ورق به سایر الیاف و فلزات و مقاومت بالا در شرایط جوی باعث استفاده این نوع ورق لاستیکی در صنعت ساختمان و صنعت نفت و گاز،پالایش و پتروشیمی،خطوط انتقال لوله و صنایع هوایی شده است که در این صنایع معمولا به عنوان لاستیک آب بند، هوابند، واشر، گسکت و رابرلاینیگ مورد استفاده قرارمیگیرد.

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت امکان تولید انواع ورق لاستیکی نئوپرن از ضخامت 1 میلی متر به بالا و در عرض های 100 و 150سانتی متررا دارد.

 

 

شاید علاقمند به خواندن مطالب زیر باشید :

 

کوپلینگ لاستیکی ،کوپلینگ 4پر ،کوپلینگ 6 پر ،کوپلینگ8 پر ،کوپلینگ منجید دار ،کوپلینگ تایری چاک دار ،کوپلینگ kb ،لاستیک کوپلینگ ،کوپلینگ لاستیکی خورشیدی ،انواع لاستیک کوپلینگ

کوپلینگ

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت تولید کننده انواع رابر کوپلینگ در 16 تیپ مختلف می باشد

کوپلینگ

ضربه گیر ،لرزه گیر ،لاستیک ضربه گیر ،لاستیک لرزه گیر ،ضربه گیر یک سر پیچ ،ضربه گیر دو سر پیچ ،ضربه گیر فلز دار

ضربه گیرو لرزه گیر

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با دارا بودن قالبهای متعدد این قطعه توانایی تولید انواع لرزه گیر و ضربه گیر را برای صنایع مختلف و متناسب با شرایط کارکرد را دارد.

ضربه گیرو لرزه گیر

ضربه گیر نئوپرن ،بالشتک زیر سری پل ،ضربه گیر الاستومریک ،ضربه گیر پل ،دمپر پل ،تولید کننده نئوپرن در پل ها ،بالشتک ضربه گیر

ضربه گیر نئوپرن

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با در دست داشتن صدها مدل قالب این ضربه گیر حساس و کاربردی توانایی تولید و تامین انواع ضربه گیر پل(ضربه گیر نئوپرن) بالشتک الاستومری مسلح و غیر مسلح (دمپر) را با به روز ترین دستگاهها و بهترین متریال را دارد.

ضربه گیر نئوپرن