طراحی و تولید انواع قطعات لاستیکی و پلیمری در متریال های مختلف

کاسه نمد

کاسه نمد نوعی درزگیر است که جهت درز بندی و جلوگیری از ورود مواد خارجی و آلودگی ها به داخل تجهیزات استفاده می شود که صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با دارا بودن تخصص و انواع قالب این قطعه حساس، توانایی تولید انواع کاسه نمد را در متریال و سایزهای مختلف را دارد.کاسه نمدهای تولید شده توسط صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت معمولا با یک فنر دایره ای شکل تقویت می شود،قالبا کاسه نمد ها  ازترکیب فلز و الاستومر تولید می شود.کاسه نمدهای تولید شده توسط صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت قابلیت تحمل  دما 60- الی  220+ و حداکثر سرعت m/s30 و فشارmp1  را دارد.

کاسه نمدها در انواع مختلفی بنا به نوع کاربری تولیدمی شود در اینجا به شرح تعدادی از این کاسه نمدها می پردازیم :

1- کاسه نمد NBR :این نوع کاسه نمد بیشترین نمونه مصرفی در انواع کاسه نمدها است و مقاومت بالایی در برابر گریس دارد و توانایی تحمل دمای از 55- الی 105 درجه سانتی گراد را دارد.

2- کاسه نمد ACM:نوع کاسه نمد که ترکیبی ار لاستیک اکرلیک و NBR است  و مقاومت بالایی در برابر روغن دارد.کاسه نمد ACM قابلیت تحمل و کارکرد تادمای150 درجه سانیگراد را دارد.

3-کاسه نمد چرمی: این نوع کاسه نمد به دلیل استفاده از چرم دارای جذب بسیار بالای روغن می باشد،هم چنین دارای مقاومت بالایی سایش است. کاسه نمد چرمی معمولا در دمای70- درجه الی 100 درجه سانتیگراد مقاومت و کارکرد بالایی را از خود نشان میدهد.

4-کاسه نمدP.U:این نوع کاسه نمد جزء مقاومترین کاسه نمدهای رایج است که قابلیت تحمل  دما از 45- الی 100+ دیجه سانتی گراد را دارد.کاسه نمدهایی که با پلی یورتان تولید می شوند در مقابل گریس،سایش،پارگی،کشش مقاومت بالایی دارد.

5- کاسه نمد SILICON: کاسه نمد تولید شده با متریال سیلیکون دارای ویژگی خاصی در کاهش جذب روغن و اصطحلاک و سایش است .کاسه نمدهای سیلیکونی تولید شده توسط کیمیا صنعت قابلیت مقاومت  بالای دمایی از 50- الی 180+ را دارا است .

 برای مشاهده تصاویر کاسه نمد کلیک کنید

 www.kimialastic.com