طراحی و تولید انواع قطعات لاستیکی و پلیمری در متریال های مختلف

پکینگ

پکینگ ها از خانواده سیل های متحرک و نوعی آب بند بشمار می آید که برای آب بندی پیستون و شافت پمپ ها استفاده میشوند که در سایزهای گوناگون و با نوع جنس مختلف تولید میشوند .

عملکرد این آب بند بصورت یک طرفه و دو طرفه میباشد . از 250 تا 700 بار را میتواند تحمل بکند .

با توجه به لبه های داخلی و خارجی پکینگ ها جایگاه آنها مشخص میشود ، اگر لبه های بیرونی بلندتر باشد گلویی کار میکند و اگر لبه داخلی بلند تر باشد ، پیستونی کار میکند و اگر هر دو لبه متقارن باشد هم پیستون و هم گلو کار میکند.

پکینگ پکینگ

بعضی از پکینگ ها بصورت ردیفی و چند تکه میباشند و حلقه ای از جنس لاستیک طبیعی نیتریل و بخش دیگر از الیاف تقویت شده با لاستیک نیتریل (منجید)هستند.

در بعضی از موارد برای تحمل فشار بیشتر از یک رینگ پشتیبان هم استفاده میشود . پکینگ ها مانند دیگر قطعات آب بند وظیفه جلوگیری از نشت مایعات به قسمت اصلی دستگاه را دارد.

پکینگ ها معمولا از جنس لاستیک طبیعی یا مصنوعی می باشد که هر کدام بنا به نوع کاربری از لحاظ ظاهری ومتریال می تواند متغیر باشد.

بعضی از پکینگ ها بصورت ردیفی و چند تکه میباشد و با الیاف و یا در برخی از موارد با رینگ پشتیبان تقویت می شوند.

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با سالها تجربه توانایی تولید انواع پکینگ را در جنس های مختلف و ابعاد متفاوت را دارد.

پکینگ پکینگ

 

 

شاید علاقمند به خواندن مطالب زیر باشید :

 

تولید کننده والو ،رابر والو ،والو لاستیکی ،انواع والو ،والو سیلیکون ،والو6 اینچی ،والو شرکت قند

رابر والو

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت ،تولید کننده انواع رابر والو در تیپ ها و متریال های VITON-NBR-EPDM-SILICON در صنایع نفت و گاز می باشد.

رابر والو

کوپلینگ لاستیکی ،کوپلینگ 4پر ،کوپلینگ 6 پر ،کوپلینگ8 پر ،کوپلینگ منجید دار ،کوپلینگ تایری چاک دار ،کوپلینگ kb ،لاستیک کوپلینگ ،کوپلینگ لاستیکی خورشیدی ،انواع لاستیک کوپلینگ

کوپلینگ

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت تولید کننده انواع رابر کوپلینگ در 16 تیپ مختلف می باشد

کوپلینگ

انواع کاسه نمد ،تولید کاسه نمد ،کاسه نمد ،ضربه گیر کیمیا صنعت ،کاسه نمد NBR ، کاسه نمد پلی اورتان ، کاسه نمد سیلیکون ،کاسه نمد ضد حرارت

کاسه نمد

کاسه نمد نوعی درزگیر است که جهت درز بندی و جلوگیری از ورود مواد خارجی و آلودگی ها به داخل تجهیزات استفاده می شود که صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با دارا بودن تخصص و انواع قالب این قطعه حساس، توانایی تولید انواع کاسه نمد را در متریال و سایزهای مختلف را دارد.

کاسه نمد