طراحی و تولید انواع قطعات لاستیکی و پلیمری در متریال های مختلف

رابر لاینینگ مخازن

رابر لاینینگ به پوششی از جنس لاستیک اطلاق می شود که بر روی انواع فلزات و سطوح بتنی و ... برای حفاظت و مقاوم نمودن آنها در مقابل سایش و خوردگی انواع مواد شیمیایی مورد استفاده قرار میگیرد.

این نوع پوشش با توجه به نوع کاربری می تواند به صورت گرم و یا سرد اجرا گردد.

جهت اجرای رابر لاینینگ قبل از هر چیز کیفیت و ویژگی سطح مورد نظر باید مورد بررسی قرار گیرد که این موضوع در کیفیت و ماندگاری رابر لاینیگ تاثیر گذار است و نکته حائز اهمیت بعدی انتخاب ضخامت لاستیک است که می تواند بنا به نوع کاربری متفاوت باشد.

رابر لاینینگ با استفاده ار دو روش سرد و گرم و سیستم های پخت تحت فشار آزاد با پایه های پلیمیری NBR- NR-SBR-EPDM قابل اجرا می باشد.

رابر لاینینگ ،روکش لاستیکی ،روکش مخازن ،رابر لاینینگ ،لاینینگ مخزن ،لاینینگ ضد اسید ،قطعه حلزونی ،حلزونی لاستیکی رابر لاینینگ ،روکش لاستیکی ،روکش مخازن ،رابر لاینینگ ،لاینینگ مخزن ،لاینینگ ضد اسید ،قطعه حلزونی ،حلزونی لاستیکی رابر لاینینگ ،روکش لاستیکی ،روکش مخازن ،رابر لاینینگ ،لاینینگ مخزن ،لاینینگ ضد اسید ،قطعه حلزونی ،حلزونی لاستیکی

رابر لاینینگ علاوه بر استفاده در مخازن قابلیت استفاده در انواع لوله های صنعتی به عنوان آستر را دارد که از ضخامت 25 میلیمتر به بالا قابل اجرا می باشد.

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت توانایی تولید رابر لاینینگ را در متراژهای مختلف و مناسب با نوع کاربری را دارد.

 

 

شاید علاقمند به خواندن مطالب زیر باشید :

 

تولید کننده والو ،رابر والو ،والو لاستیکی ،انواع والو ،والو سیلیکون ،والو6 اینچی ،والو شرکت قند

رابر والو

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت ،تولید کننده انواع رابر والو در تیپ ها و متریال های VITON-NBR-EPDM-SILICON در صنایع نفت و گاز می باش

رابر والو

تفلون, قطعات تفلونی, قطعات لاستیکی ,ورق لاستیکی ,پکینیگ تفلون ,ورق PTFE

قطعات پلی یورتان

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با سالها تجربه در امر تولید، توانایی تولید و تامین انواع قطعات پلی یورتان به صورت ورق یا قطعه را درکمترین زمان و بالاترین کیفیت را دارد.

قطعات پلی یورتان

گسکت لاستیکی، تولید کننده گسکت لاستیکی، گسکت سیلیکونی، ورق لاستیکی، گسکت سوراخ دار، گسکت نئوپرن، گسکت فلز دار

گسکت

گسکت نوعی درزگیر مکانیکی می باشد که به گونه ای طراحی شده تا فضای خالی بین دو شی که تحت فشار هوا یا آب هستند را پر کند و از نشتی جلوگیری کند یا به اصطلاح قطعه آب بندی گردد.

گسکت