طراحی و تولید انواع قطعات لاستیکی و پلیمری در متریال های مختلف

اکسپنشن جوینت

رابط فنری یا اتصال مفصلی در کانال های بزرگ سیستم های انتقال هوا استفاده میشود که بوسیله آن قطعات ثابت لوله های انتقال هوا که از هم فاصله یا نسبت به هم انحراف یا زاویه دارند بدون فشار بر روی قسمت ثابت ،آنها را به یکدیگر متصل میکند و باعث جبران انحراف های کانالها ،انتقال حرارت ، جلوگیری از لرزش و کاهش سر و صدا ، پایداری حرارتی و بهبود فشار سیستم به علت تغییر حرارت میگردد .

اتصال مفصلی میتواند از مواد لاستیکی و یا پارچه های نسوز ساخته شود که بسته به نوع و مکان آنها متفاوت است . اتصال مفصلی در صنایع سیمان ، تولید برق ، تولید کاغذ و خمیر کاغذ ، آب و فاضلاب دریایی، استخراج معدن ، گرمایش و تهویه مطبوع مورد استفاده زیادی دارد .

اتصالات انبساطی با توجه به شرایط خاصی که در آن قرار می گیرند اعم از تنش های حرارتی، کششی، پیچشی و خمشی و همچنین حجم بالای گاز عبوری از میان آن ها در صنایع و به خصوص در صنایع نیروگاهی و نفت کاربرد گسترده ای دارند.

رابط فنری ،اتصال مفصلی ،اکسپنشن ،اکسپنشن جوینت ،انتقال دهنده هوا ،انتقال دهنده حرارت رابط فنری ،اتصال مفصلی ،اکسپنشن ،اکسپنشن جوینت ،انتقال دهنده هوا ،انتقال دهنده حرارت رابط فنری ،اتصال مفصلی ،اکسپنشن ،اکسپنشن جوینت ،انتقال دهنده هوا ،انتقال دهنده حرارت

 

 

شاید علاقمند به خواندن مطالب زیر باشید :

 

گسکت لاستیکی، تولید کننده گسکت لاستیکی، گسکت سیلیکونی، ورق لاستیکی، گسکت سوراخ دار، گسکت نئوپرن، گسکت فلز دار

گسکت

گسکت ها بنا به نوع محیط کاربری می تواند دارای شکل ظاهری متفاوتی باشد و صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت توانایی تولید انواع گسکت را با ابعاد مختلف با بالاترین کیفیت راد دارا می باشد.

گسکت

تفلون, قطعات تفلونی, قطعات لاستیکی ,ورق لاستیکی ,پکینیگ تفلون ,ورق PTFE

ضربه گیرو لرزه گیر

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با دارا بودن قالبهای متعدد این قطعه توانایی تولید انواع لرزه گیر و ضربه گیر را برای صنایع مختلف و متناسب با شرایط کارکرد را دارد.

ضربه گیرو لرزه گیر

دیافراگم

دیافراگم لاستیکی

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با در دست داشتن بیش از 260 مدل قالب دیافراگم در تیپ ها و سایزهای مختلف بخش چشمگیری از تولید این محصول را به خود اختصاص داده است.

دیافراگم لاستیکی