طراحی و تولید انواع قطعات لاستیکی و پلیمری در متریال های مختلف

اورینگ

اورینگ چیست؟

 

1) اورینگ مداربسته

اورینگ نوعی واشر مکانیکی با سطح مقطع O بوده که جهت آببندی (سیل) تجهیزات و ماشین آلات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و موجب عدم نشتی سیالات و گازها می گردد. اورینگ ها با توجه به متریال و نوع کاربرد خود، شرایط محیطی متفاوتی را آب بندی می کنند. اندازه اورینگ ها نیز بر اساس قطر بیرونی و ضخامت مشخص می شود.
صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با دارا بودن 2500 سایز قالب اورینگ و موجودی کالا از سایز 3،3 تا 1800 میلیمتر آمادگی خود را جهت تولید و تأمین انواع اورینگ در سایز و متریال های مختلف اعلام می دارد.

اورینگ مدار بسته ،Oring اورینگ مدار بسته ،Oring اورینگ مدار بسته ،Oring
 • اورینگ معمولی یاSBR  

  اورینگSBR دارای قیمت مناسب، مقاوم در برابر سایش و انعطاف پذیر می باشد. 
 • اورینگ ضد روغن یا NBR

  اورینگ ضد روغن NBR با دارا بودن خواص مکانیکی چون مقاومت در برابر سایش، روغن های معدنی، گازوئیل، گریس، الکل، حرارت و هم چنین تحمل گستره ی دمایی بین 30- تا 120+ در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و نوع معمول آن دارای سختی 70 است.
 • اورینگ ضد گازترش یا HNBR

  اورینگHNBR از اشباع شدن نیتریل با هیدروژن حاصل می گردد و دارای مقاومت بیشتری نسبت به اورینگ NBR در مقابل روغن ها و گازهای خورنده با درجه حرارت بالا می باشد.
 • اورینگNR_SBR

  دارای خاصیت ارتجاعی، استحکام کششی و مقاومت پارگی بالایی می باشد.
 • اورینگ ضد اسید یا EPDM

  دارای مقاومت بالایی در برابر مواد اسیدی، گازها، زنگ زدگی، آب شور دریا، ازون، نور خورشید، الکتریسیته و شرایط سخت جوی است.
 • اورینگ سیلیکون

  اورینگ سیلیکون دارای چسبندگی، مقاومت حرارتی و الکتریکی بالائی است و به دلیل بهداشتی بودن در صنایع غذایی، پزشکی، بهداشتی، داروئی و غیره مورد استفاده قرارمی گیرد. اورینگ سیلیکون قادر به حفظ حالت الاستیسیته در دمای ۶۰ - درجه تا 250+ درجه می باشد و هم¬چنین مقاومت بالایی در برابر اشعه UV خورشید دارد.
 • اورینگ وایتون یا FKM

  اورینگ های وایتون (فلوئوروالاستومرها)، جهت استفاده در برابر حرارت، آب کلردار، اسیدها، بنزین، حلال های شیمیائی، گاز ترش، ازن، آتش و گرما که مقاومت بالائی دارد، استفاده می شود.
 

2) اورینگ متری

اورینگ متری، کوردهایی هستند که به صورت طولی قابل تهیه بوده و به عنوان سیل تجهیزات و ماشین آلات در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت قادر به تولید انواع اورینگ متری به صورت طولی از ضخامت 1 الی 100 میلیمتر در متریال های ضدخوردگی (NR)، ضدحرارت (Silicon)، ضد مواد نفتی (Viton) و اسیدی (EPDM)، معمولی (SBR) و اسفنجی (Sponge) می باشد.
 
 

 

اورینگ متری اورینگ متری

3) جعبه اورینگ

جعبه اورینگ، به کیت هایی متشکل از اورینگ های حلقوی و سایزهای پر مصرف اطلاق می گردد، که در متریال های NBR ، SILICON ،VITON و EPDM با رنگ های زرد، مشکی و قرمز در صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت موجود است. این کیت ها با ابعاد اینچ و میلیمتر و هم چنین مارک های ایران، تایوان، چینی و کره ای موجود می باشند.

جعبه اورینگ جعبه اورینگ جعبه اورینگ
 
 

شاید علاقمند به خواندن مطالب زیر باشید : 

 

نوار طولی لاستیکی strip ، نوار طولی، نوار لاستیکی

نوار طولی لاستیکی

صنایع لاستیک سازی کیمیاصنعت با در دست داشتن تکنولوژی پخت حوضچه نمک قادر به تولید نوار طولی به صورت یکپارچه و بدون محدودیت متراژ می باشد.

نوار طولی لاستیکی

تولید کننده پلی یورتان، ورق پلی یورتان، ورق پلی یورتان، شیت پلی اورتان، قطعات پلی اورتان، قطعات پلی یورتان، صفحات پلی اورتان

قطعات پلی یورتان

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با سالها تجربه در امر تولید، توانایی تولید و تامین انواع قطعات پلی یورتان به صورت ورق یا قطعه را درکمترین زمان و بالاترین کیفیت را دارد.

قطعات پلی یورتان

ضربه گیر ،لرزه گیر ،لاستیک ضربه گیر ،لاستیک لرزه گیر ،ضربه گیر یک سر پیچ ،ضربه گیر دو سر پیچ ،ضربه گیر فلز دار

ضربه گیرو لرزه گیر

ضربه گیر و لرزه گیر ظیفه خنثی و کنترل کردن لرزه و نوسانات ناشی از کارکرد دستگاهها را بر عهده دارد که وجود این قطعه حساس باعث افزایش عمر مفید دستگاه و سایر قطعات میشود.

ضربه گیرو لرزه گیر