طراحی و تولید انواع قطعات لاستیکی و پلیمری در متریال های مختلف

نوار طولی اسفنجی

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با در دست داشتن بیش از 150 سایز نوار و اورینگ اسفنجی و موجودی کالا از هر سایز و مدل توانسته است سهم چشمگیری  از تولید و فروش بازار را در دست بگیرد.

این واحد قادر به تولید نوار اسفنجی در اشکال و ابعاد مورد نظر شما می باشد وهم چنین می توان محدوده سختی نوارهای اسفنجی را از 60 تا 15 SHORE A تغییر داد و امکان تولید در رنگهای مشکی و طوسی فراهم می باشد.

محدوده تحمل دمای حرارتی نوارهای اسفنجی از +100 تا 20- سانتی گراد می باشد.

برای ارتقای سطح تحمل حرارتی نوارهای اسفنجی می توان نوارها را با متریال سیلیکون تولید نمودکه میزان تحمل حرارت را تا280+ درجه سانتی گراد بهبود بخشید

و مقاومت آن را در برابر اشعه UV و ماوراء بنفش خورشید بالا برده و هم چنین می توان نوار اسفنجی سیلیکونی را با پخت غذایی تولید نمود

که از این محصول در صنایع غذایی،بهداشتی و دارویی می توان استفاده کرد.

 آب بند، هوابند ،در صنایعی مانند فیلتر سازی ،خودروسازی،آب بندی سالنهای ساندویچ پنل،سدسازی، صنایع دفاع و شیمیایی،صنایع هواپیما سازی ،واگن سازی و دیگر صنایع مورد استفاده قرارمی گیرد.

نوارهای اسفنجی را میتوان در متریال های SBR-EPDM-NBR-SILICON-CR-NEOPRENE تولید نمود.

 

نوار اسفنجی طولی ،نوار طولی اسفنجی

 

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت با در دست داشتن بیش از 150 سایز نوار واورینگ اسفنجی وموجودی کالا از هر سایز و مدل توانسته است سهم چشمگیری از تولید و فروش بازار را در دست بگیرد.

این واحد قادر به تولید نوار اسفنجی در اشکال و ابعاد مورد نظر شما می باشد وهمچنین می توان محدوده سختی نوارهای اسفنجی را از 60تا 15 SHORE A تغییر داد

و امکان تولید در رنگهای مشکی و طوسی فراهم می باشد نوارهای اسفنجی را میتوان در متریال های SBR-EPDM-NBR-SILICON-CR-NEOPERANتولید نمود.

 

 

شاید علاقمند به خواندن مطالب زیر باشید :

 

کوپلینگ لاستیکی ،کوپلینگ 4پر ،کوپلینگ 6 پر ،کوپلینگ8 پر ،کوپلینگ منجید دار ،کوپلینگ تایری چاک دار ،کوپلینگ kb ،لاستیک کوپلینگ ،کوپلینگ لاستیکی خورشیدی ،انواع لاستیک کوپلینگ

کوپلینگ

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت تولید کننده انواع رابر کوپلینگ در 16 تیپ مختلف می باشد

کوپلینگ

پکینگ ،انواع پکینگ ،پکینگ پلی یورتان

پکینگ

پکینگ ها از خانواده سیل های متحرک و نوعی آب بند بشمار می آید که برای آب بندی پیستون و شافت پمپ ها استفاده میشوند که در سایزهای گوناگون و با نوع جنس مختلف تولید میشوند .

پکینگ

انواع رابروالو

انواع رابروالو

صنایع لاستیک سازی کیمیا صنعت ،تولید کننده انواع رابر والو در تیپ ها و متریال های VITON-NBR-EPDM-SILICON در صنایع نفت و گاز می باشد.

انواع رابروالو